دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده
اطلاعات کاربری
شبکه های اجتماعی

گروه نرم‌افزاری آسام

سامانه‌ای است که تمامی امکانات بایسته به‌خاطر یک سایت خبری کوچک تا یک سایت خبرگزاری بزرگ را فراهم می‌کند. از طریق آن خبرنگاران، عکاسان و دبیران سرویس‌های مختلف می‌توانند محتواهای گوناگون را شامل متن، عکس، ویدیو و… را در سایت با سطوح دسترسی متنوع را بارگذاری و منتشر کنند. از طرف دیگر محتوای متفرق شده برای مخاطبان چه از روی رایانه شخصی و چه از روی تلفن همراه و تب‌لت در دسترس قرار می‌گیرد.

بحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو بحثی بسیار پر تناوب و بغرنج است که دربردارنده استراتژی‌های متفرق و همچنین متنوع در دو روی فنی و محتوایی هست. در سطح فنی سامانه مدیریت محتوای خبری آسام تا حد ممکن برای موتورهای سراغ بهینه شده است. اما سطح محتوایی مرتبط به تأمین کنندگان محتوا است که متخصصان و همکاران آسام در شالوده بهینه سازی برای موتورهای کاوش به خبرنگاران و دیگر تأمین کنند‌گان محتوا برای بهینه سازی مطالب و خبرها از بهر موتورهای جستجو مشاوره خواهند داد.

مرد نقره ای

دانلود فیلم مرد نقره ای مرد نقره ای بازیگران | کرایه ویلا و سوئیت در رامسر -- جذاب ترین

· یکی از ناخوشایندترین اتفاق‌ها در دوران اجاره ویلا برای مسافرت این است که مسافران عکس‌های حرفه‌ای و زیبا از ویلا ببینند و پس از رسیدن به مقصد، با یک محیط نه‌چندان خوب مواجه شوند. در جاباما، تمام نقش‌ها کاملاً واقعی بوده و مسافران می‌توانند شرایط واقعی هر ویلا را از تصاویر موجود در صفحه اختصاصی آن بررسی کنند.

برخی مسافران با دیدن قیمت ویلاهای لوکس و خاص، ممکن است از سفر کردن هم پشیمان شوند و تصور کنند که با بودجه مد نظر آن‌ها، هیچ ویلا و اقامتگاهی پیدا نمی‌شود. در این صورت جاباما بهترین گزینه ممکن خواهد بود تا  مسافران با بازشناخت سرمایه مد نظرشان، انواع ویلاها را بررسی کرده و یکی از مناسب‌ترین‌ها را رزرو کنند.

تخفیف‌گرفتن و اتراق در یک ویلای زیبا و گیرا با قیمت مناسب، همیشه هیجان‌انگیز است و در جاباما هر لحظه می‌توانید انواع ویلاهای روزانه رامسر و اقامتگاه‌های لحظه آخری را با تخفیف‌های مختلف مشاهده کرده و به‌سرعت آن‌ها را استجاره کنید.

مرد نقره ای در ترکیه

مرد نقره ای یک ترکی به کارگردانی و نویسندگی Cem Yılmaz است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این به داستان یک مرد ترکی به نام «مرد نقره ای» می پردازد که به دنبال انجام آخرین درخواست مادرش می رود. در این سفر، او به این نتیجه می رسد که افرادی که به نظر می رسد نمی توانند از سر به سر گذشته را تغییر دهند، در واقع می توانند.