دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده
اطلاعات کاربری
شبکه های اجتماعی

خرید باربیکیو

آیا می دانید که اصلی ترین و مهمترین مزیت ها و زشتی‌ها مربوط به کدامیک می باشد؟

یکی از تجهیزت پخت و پز مورد استفاده در بسیاری از ویلاها و باغ ها می باشد که شما می توانید به کمک این دستگاه گوشت و غذای مناسبت نظر خود را در دمای مناسب، به بهترین و خوشمزه ترین شکل ممکن مطبوخ و آن را نوش جان نمایید. این وسیله طبخ و پز را می توانید با خود حاملگی کرده و در هر مکانی که دوست دارید آن را روشن کرده و بی نظیرترین برشته ها را به همراه دوستان و نزدیکان خویشتن آماده نمایید.

همچنین برای این صفحه را ببینید.

جالب است بدانید که در اصل به یک نوع نمط پخت و پز کلام می شود که امروزه به این وسیله پخت و پز نیز می نامند. شما می توانید گوشت قرمز یا سفید خود را در حرارت غیر مستقیم کباب کرده و لذت واقعی کباب را از بهر خود به ارمغان آورید. دیگر مجال آن رسیده است که برای دورهمی ها و تفریحات خود، یکی از شیک ترین و مناسب ترین انواع این تجهیزات کباب پز را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. باز وصیت می شود که پهلو از خرید ، حتما در مورد انواع و اندازه های مختلف مربوط به این دستگاه پخت و پز، اطلاعات مشبع را به دست آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در موقعیت راهنمای معامله و انواع این تجهیزات برشته پز توضیحات بیشتری را به حضورتان دهیم. با ما همراه باشید.

باربیکیو - باربيكيو گازي ذغالي کبابپز ذغالی یا گازی پلار گریل

گازی و ذغالی خانگی | ذغالی -- جذاب ترین

ولی اگر می خواهید از چوب استفاده کنید زمان بیشتری نیاز دارید تا چوب ها تبدیل به زغال شوند .

اگر شما علاقه دارید که هرچه برق‌آسا تر گریل شما آماده برای طبخ خوردنی باشد ، گریل های ذغالی نمی تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد .

در این قسم ها به دلیل کاربرد از ذغال برای پخت غذا امکان تفتیش آتش و میزان حرارت بسیار کم می باشد .

برخلاف کباب پزهای گازی که شما می توانید میزان لهیب را به هر حد که خواستید تنظیم کنید ، در کباب پز ذغالی وافر نمی توانید حرارت را تفتیش کنید .

البته می‌توانید با کم یا زیاد کردن میزان زغال ها تا حدودی حرارت آن را کنترل کنید ، اما نمی توانید میزان یکنواختی از حرارت را در تمام داشته باشید .

به هنگام استفاده از کباب پز ذغالی شما با محدودیت‌های کمتری مواجه هستید . به راهنما اینکه سوخت مصرفی به گونه ای می باشد ، که می توانید در هر مکانی آن را فراهم کنید . به همین راهبر شما می توانید کباب پز ذغالی را با خویش به نقاط مختلفی حمل کنید .

گازی و ذغالی خانگی | قیمت خانگی ایستاده -- با کیفیت ترین

بهترین مزیت دستگاه کباب پز ایستاده تابشی موتور جوجه گردان می باشد که با این آپشن دیگر نیازی نیست که بالای سر منقل بایستید. ذات موتور کباب‌ها را می‌چرخاند و مغز طباخی می نماید و شما نیز می توانید در همان لحظه به مهمانها برسید و ظرف مدت ۸ لطیفه کبابی مغز پخت، ترد و خوشمزه را تحویل بگیرید. این کباب پز قایم تابشی هم با گاز شهری و هم با گاز پیک نیکی کار می یواش و به راحتی می توانید آن را متفق خود در مکان هایی که هوس بریان کرده اید، ببرید و استعمال کنید. قیمت این کباب پز 443,000 ده ریال است.

از مزایای این کباب پز توانگر بودن سیستم سیخ گردان اتوماتیک و گردش دستی سیخ هاست. همچنین این برشته پز صد در صد بدون بخار است زیرا روغن حاصل از کباب ها را روی شعله نمی ریزد. دارای حرارت غیر مستقیم و تابشی و طراحی ویژه به فرد بوده و کم حجم می باشد. 10 سیخ جوجه گردان دارد در واقع 5 سیخ برای جوجه و 5 سیخ برای برشته در این نوع کباب پز نقشه‌کشی شده است. در ضمن این کباب پز عمر زیادی داشته و در هر نوبت می تواند حدود 2 الی 2.5 کیلوگرم برشته کند. بها این کباب پز 620,000 تومان است.