دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده
اطلاعات کاربری
شبکه های اجتماعی

خرید بازی فکری خارجی به همراه تعلم آن

امروزه بازی های فکری اثر بی‌اندازه خیلی و لایق توجهی بر روی رشد باطنی و فردی کودکان دارند که به همین دلیل انواع بسیار زیادی از این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی تولید شده است.

یکی از سرگرمیهایی که می‌ تواند هم روحیه مان را محظوظ کند و هم در سو تقویت حافظه مان به ما کمک کند بازی فکری خارجی و بازی آنلاین دخترانه می‌ باشد که با مقولات جوراجور و اشکال بسیاری و با قیمت مناسب در میان مردم و فروش می‌ شود و در صورتی‌ که شما در فکر افزایش مهارتهای ذهنی و روابط اجتماعی کودکان دلبندتان و یا حتی خودتان هستید بهتر است ابتدا یکی از انواع این بازیها را تهیه کنید و پاداش آن را ببینید.

ممکن است فکر کنید که این بازیها فقط مخصوص کودکان و خردسالان می‌ باشد ولیک بازیهایی که پیچیده‌ تر و مناسب سنین زبر طراحی شده‌ اند می‌ توانند ذهن شما را به چالش بکشند و همان سرزندگی و خوشحالی بچگی را در بزرگسالی به شما هدیه دهند. بنابراین با همراه باشید.

بازی فکری شترسواری

دانلود بازی فکری ژاپنی اندروید | راهنمای بازی فکری در سال 97 -- با کیفیت ترین

هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد، برنده بازی دکتر اکتشاف خواهد بود.

بازی کارتی دیگر کلوچیا است. این بازی فکری درخور سنین ۶ سال به بالا استو عین بازی ماز است. این بازی شامل ۳۱ کارت بازی است: ۱۶ کارت آسان (خطوط دامن سفید از بهر مبتدی‌ها) و ۱۵ کارت غامض که دیگر مسیریابی سخت‌تر می‌شود و هوش را بیشتر به چالش می‌کشد و همچنین انگیزه افزایش دقت و تمرکز می‌شود.

بازی‌هایی که شما باید یک معما را حل کنید. این بازی‌ها در افزایش خرد و مهارت‌های منطقی کودکان، پروش دقت و سرعت‌عمل، تربیت قدرت عقل فضایی در کودکان و بزرگ‌ترها بسیار مؤثرند. بازی لاجیکولو یک بازی معمایی است. دفترچه‌ای شامل ۱۵۲ معما دارد. در واقع شما با قوانین ظن و جایگشت آشنا می‌شوید و هرچه به آخر می‌روید چینش مهره‌ها سخت‌تر و معما پیچیده‌تر می‌شود.

لاجیکولو یک صنف بازی فکری برای تقویت خیال استراتزیک و استدلال افراد است. در صحیح بازی‌های معمایی مهارت حل مسئله افراد را تقویت کرده و تک پس از حل معماها مخصوصا معماهای پیچیده‌تر اعتماد به نفسش افزایش می‌یابد.

خرید بازی فکری بازی فکری در اصفهان | مناسب ترین راهنمای بازی فکری [بررسی 17 بازی فکری برتر سال] -

سایز وسایل بازی نیز یکی از مهمتیرن فاکتور های انتخاب بازی فکری می باشد. ولو قصد تهیه بازی فکری برای کودکان پایین 5 سال را دارید سعی کنید به هیچ بازی هایی که اشیاء کوچک دارند انتخاب نکنید. زیرا کودکان میتوانند با بلعیدن این قطعات محقر مشکلات بزرگی به‌علت شما خلق کنند. پس به این نکته بسیار مبالات کنید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم قبال از انتخاب بازی فکری با مخاطبتان و یا کودکتان مشورت کنید. و با توجه به سلیقه او اقدام به بازی های فکری کنید. زیرا این کار میتواند ملاحت بازی را برای او دو چندان کند. برای مثال وقتی کودکتان به شخصیت مافیا علاقه دارد. بازی فکری مافیا بهترین گزینه برای شما می باشد.

برخی بازی های فکری برای استفاده چند نفره طراحی شده اند و این میتواند در بعضی مواقه شمارا با مشکل روبه رو کند. چون در بعضی اسباب خودتان و یا کودکتان با در نظر گرفتن میزان نفرات لازم نمیتوانید بازی کنید. پس ببل از گلچین و محصولتان به تعداد نفرات لازم برای بازی دقت کنید.