دسته ها

اینترنت گردی
مطالب برگزیده
اطلاعات کاربری
شبکه های اجتماعی

حواله از ایران به چین و برعکس به یوان

ایران و چین اگر چه در حدود با یکدیگر مشترک نیستند اما روابط تجاری و اقتصادی فراوان با یکدیگر دارند.؛ اما متاسفانه به دلیل وجود ایرانیان از مزایای سخت زیاد روابط مالی با این کشور و استفاده از خدمات مالی بین المللی و استفاده از فعالیت‌ها پرداخت ارزی محروم هستند. افرادی که برای مسافرت و تفریح به این کشور سفر می کنند، افرادی که در این کشور سرگرم به کار هستند و… همگی تنها بخشی از بستر جامعه ایرانی هستند که از چین به ایران برای آن تبدیل به یک معضل شده است.

نکته حائز ارج دیگر این است که در کشور چین استقبال زبرین از روش های بومی وام‌گذاری می شود و از گزینه های مانند ویزا و مسترکارت کمتر از سایر کشور ها استفاده می شود و به همین منظور ارسال به چین کمی دشوار است.

خوشبختانه با استعمال از خدمت‌ها پرداخت ارزی وبسایت Pay98 می توانید به سادگی، با کمترین حق‌العمل و در کوتاه ترین زمان ممکن به از ایران به چین بپردازید که این می تواند در قالب باشد.

میزوتانی - لین گائو یوان - تنیس روی میز گرند فاینال ۲۰۱۸

یوان به چین | زیباترین مهمترین نکاتی که درباب ارسال یوان به چین باید بدانید -

حتی در صورتی که این مبلغ از یک مقدار تعیین شده و خاص افزون‌تر شود بدون کارمزد انجام خواهد گرفت. اما این در حالی است که در بیشتر صرافی ها میزان مبلغی که برای کارمزد اعمال یوان آژنگ در چشم گرفته‌اند، بین ۵۰ هزار یوان می‌باشد. مقدار کارمزدی که برای مبالغ بین ۵۰ تا ۱۰۰ الف یوان دریافت می‌شود، ۲۰ یوان است. از این رو یکی از حقیقی ترین مزیت های ارسال یوان به چروک پایین هستن مبلغ اجرت می‌باشد.

روش ها و راه های متفاوت و گوناگونی جهت ارسال یوان به چین بود دارد. کشور چین یکی از معدود کشورهای می‌باشد که با ایران رابطه تجاری مستقیمی و بازی دارد‌. از این رو تاجران و معامله‌گران زیادی اقدام به انجام فعالیت‌های اقتصادی در این کشور کرده‌اند. اما به علت بود برخی از تحریم ها که در امور بانکی ارض ایران اعمال گردیده است تاجران و بازرگانان به دنبال برخی از مراکز هستند که در آن بتوانند انجام یوان را با کمترین کارمزد طرف تجارت های خود خریداری نمایند.

يوان | ارزانترین مشکلات پرداخت به چین و جلوگیری از مسدود شدن حساب چین -

با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های سیستم بانکداری ایران، فرستادن یوان به چین برای حاجت کنندگان به راحتی امکان‌پذیر می‌باشد. در این بین بسیاری از شرکت‌ها و موسسات مهم برای رفاه حال متقاضیان در زمینه انتقال وجه، مبادلات مالی، خدمات ارزی سخت‌کوشی می‌کنند.

همانطور که می‌دانید، چین یکی از کشورهای کامیاب و موثر در تجارت و اقتصاد گیتی می‌باشد. به همین راهنما این ملک مورد توجه سرمایه‌گذاران و تجار قرار برزخ است. ارسال فروش حواله یوان چین | مناسب ترین حواله یوان به چین - انتقال یوان (RMB یا CNY) از ایران به آژنگ - یوان به چین معمولا برای سوداگران و مهاجرانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور چین را دارند، انجام می‌شود.

از آن جایی که یوان پول مربوط به ملت ولایت چین می‌باشد، یوان به چین شامل مالیات می‌شود. بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی و معتبر منسوب به چین تمایل به دریافت یورو و دلار دارند که در صورت یوان، باید حدود 10 تا 20 درصد مبلغ ریالی بیشتری را در مقایسه با یورو و دلار پرداخت کرد. سرمایه‌داران و تجار ایرانی برای ازبین‌بردن این مشکل، اقدام به از طریق دبی و هنگ کنگ می‌کنند. در یوان به چین، اطلاعاتی مانند: اعتبار گیرنده و یا صاحب حساب نیاز می‌باشد. این موضوع می‌تواند دردسرهای زیادی را برای افراد ایجاد کند؛ زیرا معمولا تصویر نام نفر گیرنده در دسترس است. در یوان به چین، به جای استفاده از حساب شرکتی، به شمار یک فرد ارسال می‌شود که در مقایسه با ‌های یورو و دلار دارای ریسک بیشتری است.